KONST / Litografier / Färglitografi 11709141
nr 1170 9141
Rosemary Svanberg
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, -71, signerad och numrerad 117/300, löst blad, bladets mått: 61x43
Rosemary Svanberg, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:52:37
18/3 17:41:08
19/3 18:16:14
19 mar